стоматология зуб корейские импланты

Стоматологічна клініка “Зуб”

Без зайвих трат та болісних відчуттів

Спеціальна пропозиція

Імплант за 3500 грн.

Протезування

металокерамічна коронка київ либідська

имплантация зуба

Імплантація

Імплантація зубів являє собою сучасну і якісну маніпуляцію, яка здійснюється фахівцем першої категорії, є 100% безболісної з гарантією якості. Прекрасний результат і гарна посмішка поверне вам упевненість, радість і щастя.

 

удаление зуба

Стерильність

Використовуємо офіційні, дорогі препарати для обробки інструментарію, поверхні меблів і крісел.

Інструментарій проходить подвійну стерилізацію: хімічну, температурну і упаковується в індивідуальну стерильну упаковку, яка дозволяє 100 відсотків зберігати стерильність.

Ми не використовуємо латексні рукавички. Тільки нітрилові непудровані (гіпоалергенні) рукавички що знижує ризик виникнення алергічних реакцій.

Тільки одноразові витратні матеріали.

Змінне взуття

Наші ціни перемагають ваш страх від стоматології.zubnoj-implant

Багато людей не займаються своїми зубами через те, що думають, що це дуже дорого. Ми спростовуємо це спірне твердження і говоримо, що наші імпланти всім по кишені.

Вам не потрібно самостійно шукати, який імплант краще вибрати для установки, ви не повинні мати спеціальну медичну або стоматологічне освіту, щоб розуміти які технології застосовуються при імплантації.

Ми зробимо все за вас! Просто зателефонуйте або завітайте до нас. Наші фахівці допоможуть вам вибрати кращий варіант імплантів виходячи з ваших бажань і бюджету на лікування.

Ми зробимо все швидко, безболісно як для Вас, так і для Вашого гаманця.

Приходьте до нас, ми допоможемо, посміхнутися світу повноцінної і гарною посмішкою.

 

Професійна і сучасна стоматологія “Зуб” в Києві на Печерську, станція метро Либідська. Рівно два хвилини від виходу з метро.

Без болю – саме так ми працюємо з нашими клієнтами. При безболісної імплантації комфортно почувають себе обидві сторони.

Вигідно – не платіть зайвих грошей. Наші ціни відкриті, прозорі і доступні!