Брекети. Сучасне виправлення прикусу.

брекеты металлические

Ціна послуги: 6000 грн

Оптимальна ціна за хорошу якість виправлення прикусу.

Записатися на прийом

Осіння акція!

Поспішайте. Телефонуйте.

брекеты киев цена

Консультація ортодонта безкоштовно!

Металева брекет-система 6000 грн Акція

Керамічна брекет-система 9000 грн Акція

Сапфірові брекети 14000 грн Акція

За цим посиланням можна дізнатися ціни на лікування.

Найбільш затребуваний вид брекетів це металеві брекети. Чому саме так? – запитаєте ви. Відповідь проста – вони доступні за ціною, завжди ефективні і підходять більшості пацієнтів в 90%. Всього 8000 грн і виправлення прикусу почнеться відразу після установки системи.

Металеві брекети виготовлені з нікель-титанових сплавів. Вони міцні, гіпоалергенні, до них швидко звикати. “Дуги”, які і відіграють основну роль у виправленні прикусу, мають «ефект пам’яті», що і забезпечує ефективне виправлення прикусу.

За матеріалами виготовлення естетичні брекети діляться на керамічні та сапфірові. Керамічні брекети підбираються за кольором емалі і завдяки цьому вони непомітні на зубах.

Сапфірові брекети відноситься до класу естетичних, практично вони не помітні на зубах. Не викликають дискомфорт, установка проводиться швидко. Прозорі сапфірові брекети можна встановити у нас в стоматології “Зуб” за доступною ціною.

металеві брекетибрекети Київбрекеты

Також існую різнокольорові гумки для брекетів.

Підлітки соромляться ходити з брекетами з причини, що в роті негарна (металева) конструкція. Переворотом в ортодонтії стали кольорові брекети. Яскраві, різних кольорів лігатури роблять процес вирівнювання зубів психологічно комфортним. Позбавляє пацієнтів від сорому і незручності під час носіння апарату при розмові і посмішці. Є варіанти з різними персонажами як для хлопчиків так і для дівчаток.

На цій фотографіїі ви бачите нашого лікаря ортодонта))

Сова Ярослава стоматолог