Гігієна

стоматология киев

Ціна послуги: Всього 35 грн. за зуб

Чисті зуби не хворіють!

Записатися на прийом

Ми проводимо 3 типи чищення зубів:

1 метод: використовуються завдяки полірувальній щітці і пасти, якими чистимо поверхні зубів, а контактні пункти між зубами поліруються за допомогою спеціальних тонких абразивних смужок.

2 метод: чистка ультразвуком, після чого зуби поліруються пастами і щітками.

3 метод: бесконтактна чистка зубів Air Flow з фінішним поліруванням. Дуже часто пацієнти називають даний метод “піскоструй”. Так і є, під тиском води подаються дрібні частинки що ефективно, швидко видаляє з емалі зуба наліт, м’які зубні відкладення також полірує поверхню.

 

У нашій стоматології ми приділяємо велику увагу гігієні порожнини рота, адже чисті зуби не хворіють, а гарна посмішка з білосніжними зубами – це запорука здоров’я.

Гігієнічні процедури проводять лікарі. Сама маніпуляція проводиться з використанням сучасного ультразвукового автономного скалера. Призначений для зняття зубних відкладень під яснами (в кишенях) за допомогою ультразвуку.

Кому і коли потрібно робити чистку зубів?

Чищення зубів потрібно проходити всім два рази в рік як лікувально-профілактичну маніпуляцію. Чистка допомагає видалити м’який наліт, наліт “курця”, пігментні плями, “зубні камені”.

Також є обов’язковою процедурою перед імплантацією.

Якість гігієнічної чистки зубів відповідає європейським стандартам.

Після ультразвукового чищення використовується фторовмісна паста, якою лікар стоматолог полірує емаль зуба. Також в комплексі послуги лікар навчити вас як правильно доглядати за зубами. Скільки разів на день чистити зуби, якою пастою і якою щіткою.