Імплантація

имплантация зубов киев лыбедская

Ціна послуги: 5000 грн.

У нас стерильно! 

Ми подаруємо Вам посмішку. Довіртеся нам.

Записатися на прийом

Прийшовши до нас, ви знайдете координатора в світі стоматології. Ви отримаєте повну консультацію яка картина склалася в порожнині рота і збудуєте нову.

Усі проведені маніпуляції проводяться під місцевим знеболенням. Стерильними інструментами в чистого операційного з одноразовими витратними матеріалами. Ви захищені від гепатиту та інших інфекцій. У хірургічному кабінеті використовуються ультрасучасне обладнання. Передові експерти зможуть вам встановити імпланти за останнім словом науки.

Чому саме ми?

У нас стерильно!

Доступні ціни на імпланти!

На консультації, Ви дізнаєтеся точну і остаточну вартість лікування без прихованих платежів.

У нашій стоматології ви знайдете весь спектр послуг, індивідуальний підхід до кожного клієнта, кожного випадку, сучасне обладнання дозволяє швидко і якісно проводити хірургічні маніпуляції. У команді працюють кращі фахівці високої кваліфікації і великим досвідом роботи.

Телефонуйте нам!


 

необіотек

 

4999 грн (Корея)

 

 

мега джен корейський імплант

 

6999 грн (Корея)

 


У стоматології існує лише один спосіб повернути зубний ряд в повному обсязі без участі решти зубів, – це установка конструкцій, які називаються імплантантами. Вони являють собою штучні коріння зуба, які імплантуються в кісткову тканину щелепи. Відторгнення організму така процедура не викликає, тому що титан, з якого виготовляються такі конструкції, відмінно взаємодіє з нею.

Імплантологія прийшла на заміну протезування як природний відбір. Людство століттями йшло до імплантації і ось ЗДІЙСНИЛОСЬ. Стали встановлювати імпланти при цьому зберігаючи два сусідніх зуба, які раніше обточували і використовували як опору мостовидні протези.

Повне відновлення жувальної функції!

Не потрібно обточувати здорові, сусідні зуби!

Створює відмінну додаткову опору будь-якому протезу в порожнині рота!

План по установці одного імпланта

Пацієнт повинен попередньо пройти огляд у стоматолога-терапевта, щоб виключити наявність хворих зубів, запалених ясен.

  • Обов’язкова процедура комп’ютерного дослідження тканин кістки на 3D томографі(фото).
  • Консультація, складання плану лікування;

Хірургічна частина: (фото)

  1. Анестезія;
  2. Установка імпланта (20 хвилин);
  3. Накладення швів; (фото)
  4. Зняття швів через 7 днів;

(через 3-5 місяців)

Ортопедичне частина:

  1. Установка формувача ясен;(фото)
  2. (Через тиждень) Зняття відбитка;
  3. Визначення кольору майбутньої коронки;
  4. (Через 5 днів) Фіксація коронки на імплант;

Все, ваша усмішка готова!

знімні протези на імплантатах кріплення з помощю кнопок
Після протезування

Плюси імплантантів

Якщо порівнювати традиційний спосіб заміщення втрачених зубів протезами або імплантантами, то останні мають великі переваги. Найголовніше, що ззовні вони мають вигляд природних зубів, людина не відчуває їх у роті як чужорідне тіло, чого не скажеш про протези. Він має здатність повного заміщення відсутнього зуба, тому що впроваджується в кісткові тканини зубо-щелепної системи, поступово вростаючи, закріплюючись в ній.

иімпланти зубів київ стоматологія необіотек повна адентія знімне протезування на імплантатах

Імплантанти наділені й іншими важливими перевагами:

• естетичністю (повне зовнішня відповідність справжнім зубам);

• можливістю установки у всіх місцях, де відсутні зуби, незалежно від кількості втрачених елементів ряду;

• хорошим співвідношенням естетики з функціональністю;

• комфортністю відчуття;

• здатністю витримувати великий тиск при жуванні;

• повним вростанням в щелепу;

• виготовленням з якісного матеріалу.

Найбільш повно переваги цих конструкцій виявляються при порівнянні з іншими видами протезів. Відмінність імплантантів в тому, що вони щільно фіксуються в кістки, не допускаючи її атрофії. Правильний догляд значно продовжує їх термін служби, коли інші види протезування частіше вимагають заміни конструкцій. Недоліків у імплантації небагато. Це лише протипоказання через наявність певних захворювань, а також відносно висока ціна, що перевищує вартість традиційних протезів.

Види конструкцій

Існує кілька типів зубних імплантантів, що відрізняються за своєю будовою і способу імплантації. Найпоширенішими є коренеподібні титанові конструкції. До інших видів лікарі вдаються в силу різних обставин анатомії пацієнта.

Корнєвидні імпланти – це штучний зубний корінь виготовляють з титану, потім імплантують його в вільну лунку, звідки зуб був видалений. Іноді замість титану використовується не менш міцний, але дорожчий оксид цирконію. Якщо кісткова тканина атрофована, то при розташуванні зубів на видимій ділянці зубного ряду стоматологи застосовують пластичну процедуру синус-ліфтинг.

Протипоказання

Імплантація зубів може проводитися пацієнтам будь-якого віку, які не мають захворювань, при яких вона протипоказана. Лікар повинен знати про всі хвороби пацієнта, враховувати особливості будови скелета його особи.

Операція не призначається, якщо у хворого присутні:

• неконтрольований діабет;

• хвороби серця в гострій стадії;

• недостатній обсяг кісткової тканини;

• зменшену вагу через дієти;

• імунодефіцітні хвороби.

Зазвичай такі проблеми зустрічаються у людей похилого віку, які мають знижений імунітет, у них спостерігається сповільнене відновлення тканин. У зв’язку з цим для загоєння їм буде потрібно більш тривалий період. Але це не означає, що такої категорії людей імплантація зубів не проводиться. Просто вони піддаються більш ретельному передопераційного обстеження.

Порівняно зі звичайними протезами вартість імплантантів більш висока. В остаточному варіанті вона залежить від типу застосовуваної конструкції, використовуваного в їх виготовленні матеріалу. Найчастіше ставляться титанові імпланти, вони дешевші, ніж вироби на основі оксиду цирконію. Але в будь-якому випадку імплантація сьогодні – це найбільш ефективний спосіб відновлення втрачених зубів.